Saturday's TV Tips

19. september 2012 at 10:50 | Ems**
Moc se omlouvám že jsem tu tak dlouho nebyla, ale rozbil se mi počítač a teďka jsem nemocná, takže jsem se na to sedět u pc moc necítila. A ani teďka moc ne, tak tu pro vás mám jen jeden článek a to televizní tipy na sobotní večer :) Totiž jak jsem nemocná tak mám ten televizní program docela prostudovaný :D bohužel vešchny dávají ve stejnou dobu, ale zase máme z čeho vybírat ;)

vše dávají v 20:00

x factor image
X-FACTOR USA ; PRIMA LOVE
Jako první tu pro vás mám novinku. Na prima love totiž dávají v sobotu americký X-Factor! když jsem viděla reklamu, kterou dávají i na Nově, hrozně mě to potěšilo, protože Demi Lovato, která je tam v porotě, je moje jedna z nejoblíbenější zpěvaček a pro mě celebrit kterých si strašně vážím a hodně pro mě znamenají ♥ jsem strašně ráda že se jí takhle daří, a že se na ni budu moct dívat i v televizi :) Vůbec mě nenapadlo že by to mohli dávat i u nás i když jsem si to strašně přála, a stalo se! Takže v 20:00 dávají u nás, na českém programu, dávají jednu z nejprestižnějších pěveckých soutěží na světě, hnedka pro americké premiéře, a to v porotě s Demi Lovato a Britney Spears!
Rexfeatures_1712972e_large
Tumblr_maabb3zdvb1rfpmeno1_500_large

Láska na druhý pohled ; PRIMA FAMILY
Tumblr_lo0lh2ptnd1qk22jpo1_500_large
Na primě Family nám davají v osm hodin večer film z roku 2009 který můžete znát pod originálním názvem Love Happens. Já osobně jsem ho ještě neviděla ale už dlouho to mám v plánu. Hlavní roli tam hraje má oblíbená herečka Jennifer Aniston po boku Aarona Eckahrta. POPIS FILMU

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu ; NOVA
250316_370327306378293_525417606_n_large
No poslední film vám asi ani nemusím představovat, řekla bych že stačí jen tento obrázek a už hnedka každý ví. Ano v sobotu nám na nově dávají harryho. Harry potter je moje nejoblíbenější jak filmová tak knižní série, která mě nikdy nepřestane bavit. Je to součást mého dětství, doufám že tu bude ještě dlouho, protože si nemyslím že toto by byla nějaká jen chvilková epidemie jako třeba u Twilight (nic proti), myslím že toto bude/je klasika a na kterou se nikdy nezapomene ♥ Jinak teda v sobotu dávají třetí díl a to HP A Vězeň z Azkabanu.

Toť vše, omlouvám se že to není nějaký extra článek ale moc se ještě necítím na to vysedávat tak dlouho u pc, snad se líbí ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Michal (ka) | Web | 19. september 2012 at 13:09 | React

Joo, tak přesně takhle to bylo minulou sobotu :D Tři dobrý programy ve stejnou dobu :(( Nakonec si přítel nevybral ani jeden, a dal tam Jak ukrást Dagmaru a to mě pěkně štvalo, byla to pěkná kravina. :/ :D :D

2 Sascha)) | Web | 20. september 2012 at 22:56 | React

na americkej x-factor se taky dívám! ))) Demi je tam úplně boží! :D <3 strašně se mi líbí, jak teď vypadá a tak ,) ale Britney se tam chová jak ...
uzdrav se!
ps: máš super blog, jsem ráda žes mi napsala a jí ho našla! ;)
pps: chodíš ještě do streetu?)

3 plus size bridesmaid dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 18:04 | React

The informal article encouraged me a lot! Saved the website, very interesting categories just about everywhere that I see here! I really appreciate the info, thanks.
http://www.movedress.com/muslim-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama