August 2012

Back to School?

26. august 2012 at 16:16 | Ems**
Nebojte se, to není otázka jakože jsem úplně blbá a nevím že končí prázdniny :D Jen mě napadlo že bych pro vác udělala takoý malý projekt jakože Back to School. Jedno by bylo vlasy, to vím jistě. No pak bych udělala asi Style. Bylo by to asi něco málo o tom co je právě teďka IN. Abyjste byli v obraze, popř. tipy kde to koupit co nejlevnějí :) No a pak asi líčení nebo make-up + laky na nehty ... prostě kosmetika. A poslední část by asi byli psací potřeby. Co říkáte? :)


Inspiration pics ~ summer & sea

17. august 2012 at 14:02 | Ems** |  inspiration
Mám pro vás nějaké fotky na téma "Summer" neboli léto, které už se nám bohužel docela krátí. I když ty fotky jsou spíš zaměřené na moře a pláž :D Enjoy <3


Loughing Out Loud ~ recensions

14. august 2012 at 9:03 | Ems** |  recensions.
Založila jsem novou rubriku, a to recensions. Myslela jsem si že semka budu dávat jen recenze kosmetiky a filmy semka budu dívat jen ty moje oblíbené a to do my loves ... Dneska vám semka dám recenzi na nový film Miley Cyrus, a to Loughing Out Loud, neboli LOL.

Žánr: Komedie / Romantický (/ Drama)
USA, 2012, 97 minut

Obsah filmu: Lola a její přátelé žijí ve světě, který propojuje iTunes, YouTube a Facebook. Zásadně na ně nemají vliv autoritativní a někdy zmatení rodiče, ale jejich střední škola, kde prožívají přátelství a taky první lásku. Když si Lolina máma Anne čistě "náhodou" přečte deník své dospívající dcery plný různých pikantností, zjistí, že jí Lola už asi neříká úplně všechno. LOL je příběhem rodičů a dětí moderní doby plný zábavných a upřímných okamžiků.

Můj názor: No ... tak film se mi celkem líbil. Teda takhle - dá se na to dívat, je to takový ten normální americký film s jasným koncem, takový celkem tuctový, ale jednou se na to podívat, na odreagování ... to jde :) Musím přiznat že Miley Cyrus mě docela překvapila. Myslím že to zahrála celkem dobře. Dost se mi tam aji líbila Demi Moore a Ashley Greene, takže co se týče hereckých výkonů, tak ty se mi líbily. Co se týče příběhů - no tak to je takový ten normální americký film s předvídatelným koncem, ale náhodou to bylo celkem pěkné. Jen mi přišlo že se tam nic moc neděje, no. Musím přiznat že od toho děje jsem teda čekala něco víc. Ale zase to byl docela trefný pohled do života teenagerek, vizuálně pěkně zpracovaný, pěkný soundrack ...
7/10
obrázky v celém článku

Diary #1

13. august 2012 at 12:04 | Ems** |  journal.

Rozhodla jsem se že napíšu deníček. Chtěla jsem něco přidat 402108_2328660631437_1285931156_n_largeale příjde mi že chci toho tolik dělat a nevím co a zároveň se mi do ničeho nechce. Napadlo mě že bych přidala něco do rubriky my loves, asi bych napsala o TVD nebo PLL. A nebo taky recenzi na film LOL s Miley Cyrus.


Dneska mám náladu na nic ... ze dvou tří osobních problému, a pak mě taky štve jedna věc, i když to je ten nejmenší problém, a to jak strašně letí čas. Na jednu stranu chodím do školy ráda, ale zase ten pocit že mám před sebou dva měsíce - nemyslím flákaní, ale prostě dva měsíce, kdy prostě můžu stihnou tolik věcí ... a najednou končí za 3 týdny. Já vím, taky to semka nechcu psát, nesnáším když mi to někdo připomíná za jak krátkou dobu to končí, ale tohle je prostě realita, no :D
555638_2328660711439_184498811_n_large
Teďka jsem byla na týden pryč, a měla jsem se dokonale! Opravdu tohle byl asi nejlepší týden v tomto roce. Všechny starosti všedního života byli pryč, žila jsem si šťastně a bezstarostně. A teďka jsem se vrítila do té šedi ... To krásné místo, atmosféra, ty lidi, orpavdu je to tam silné ... úplně si dokážu představit jaké to je když běžím po té dlažbě nebo trávníku tam, to všechno, a představa že tak budu až za rok ... Že až za rok uvidím všechny ty lidi, ucítím jaké to je tam být, nasávat tu atmosféru. Jediné co mi příjde skvělé je, že příští rok tam budu moct být místo jednoho týdne dva, tak aspoň to je fajn .. :)
403834_324528380974684_834919235_n_large576138_326259607468228_1111982517_n_large

Pozítří odjíždím se sestrou, dvěma mladšími bratránky a babičkou k prababičce. Budem chodit na výlety a tak, takže se bych se měla těšit ...a já jsem se těšila, až do dneška. Vůbec se mi tam nechce, i když vím že to bude zábava, sranda, že zase uvidím prababičku ... asi to bude tou dnešní náladou, protože bych se dneska nejradši zavrtala do postele a nevylezla z ní. Protě se musím nějak odreagovat jinak se asi zblázním.

P.S. Co tady chcete za článek? Myslím recenzi na film (LOL), nebo něco do my loves, něco o módě, kosmetice...? :)