by celebs ~ Dianna Agron candids

24. february 2012 at 17:32 | Ems** |  F. by celebs.
Takže. Tahle rubrika je (stejně jako spousta dalších) stále prázdná a já jsem se rozhodla že to tak nenechám. Do rubriky Celebs jsem se rozhodla dávat něco jako tohle - prostě si najdu nejnovější candids nebo apperances atd. nějaké celebrity, a prostě vám semka napíšu můj názor, co si tom oufitu myslím, jak se mi líbí atd. Taky semka hodlám dávat třeba 5 nebo 10 mých nejoblíenější oufitů celebrit z červeného koberce, nebo candids nebo tak, a možná vám i podle nějakých třeba candids najdu podobné kousky oblečení, takže to bude něco jako "obleč se jako" ale vy si to budete moct koupit v česku, ať už na netu nebo v normálním obchodě a za přijatelnou cenu ;)
To by stačilo, teďka už k článku. Vybrala jsem si Diannu Agron. Diana je má oblíbená herečka i zpěvačka, hraje jednu z mých ooblíbených postav v jednom z mých nejoblíbenějších seriálů, Qiunn v seriálu Glee.

CELÝ ČLÁNEK

Takže začnu celkově oufitem. Když se na něj tak podívám, tak se mi líbí. Líbí se mi ty barvy, to sladění. Sice ty modré punčocháče jsou takové výrazné, řekla bych až křiklavé a i přesto že ty šaty jsou vzorkované a trochu barevné to vypadá dobře. Líbí se mi jak to Dianna sladila s tou šňůrkou nebo kravatou (nebo jak to nazvat :D) u těch šatů, teda myslím ty černé boty a černá kabelka/psaníčko (?).
A teďka jenotlivé kousky oblečení. Takže šaty. Šaty jsou trochu...né staromódní, ale prostě takový ten starší styl, ale tohle se teďka nosí. A i když by si člověk řekl že na takovýhle tyl šatů už je velká, tak tohle se prostě teďka hold nosí, a Dianně to sluší. Teda myslím že Dianně sluší skoro všechno :) Já osobně teda ale nevím jestli bych i takovéhle šaty vzala.
A teďka punčocháče. No co k nim říct, prostě punčocháče :D Mě se líbí se mi ta barva, i když jak jsem psala, jsou takové hodně výrazné a nehodí se jen tak k nečemu, a myslím že tohle se Dianně opravdu povedlo, protože myslím že ladí suprově, a navíc ještě k tomu s vzorkovanýma barevnýma šatama.
Teďka boty. Mě osobně se docela líbí, ale myslím že tohle už je věc vkusu. Mám ráda takovýhle styl bot, jako myslím na zavazování, a mám ráda boty na klínku, takže to se mi líbí, navíc mají černou neutrální barvu, která se hodí k těm šatům. Já teda myslím že k těm šatům by si ani jinou barvu bot vzít nemohla. Když se ale podíváte pořádně, tak vidíte že ty boty tam vlastně mají takový otvor, nebo co, a to mi příjde takové divné. Myslím ale že k tomuhle oufitu by si mohla vzít klidně i černé balerínky apod.
A nakonec nesmí zapomenou na doplňky! Ta černá kabelka, k té ani moc říct nemůžu, prostě taková celkem obyčejná černá kabelka, ale je pěkná. Dále brýle. Ty jsou podle mě super, k oufitu se hodí, jsou pěkné, a Dianně moc sluší, tak skvělá volba! Myslím že Dianna celkově doplňky dobře zvolila a sladila, takže

10/10
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama